Перейти до основного вмісту
image

Другу чергу вакцинації від коронавірусної інфекції розпочато в нашому Центрі

Завершився І етап вакцинації проти коронавірусної хвороби, в ході якого отримали перші дози вакцини працівники закладів охорони здоров’я, де надають стаціонарну медичну допомогу хворим на коронавірусну хворобу COVID-19, працівники екстреної медичної допомоги та інші медичні працівники, задіяні в протидії епідемії.

З 22 березня 2021р. в Україні розпочався ІІ етап вакцинації, який передбачає вакцинацію сімейних лікарів, медичних працівників інших закладів охорони здоров’я, людей віком від 85 років та працівників соціальної сфери.

Вакцинація в Україні проти коронавірусної хвороби є безкоштовною та добровільною.

Записатись на щеплення в м. Бахмут можна наступним чином:

  • на порталі «Дія»
  • через національний контакт-центр МОЗ України за телефоном 0800-60-20-19.
  • в КНП «ЦПМД м. Бахмута» за телефоном 095-292-42-11.
  • за посиланням на сайті КНП «ЦПМД м. Бахмута», заповнивши Google-анкету. Після запису очікувати повідомлення про запрошення на вакцинацію.

В м. Бахмут планується робота пункту щеплення за адресою: м. Бахмут, вул. О.Сибірцева, 15, амбулаторія №1.

Нагадуємо – протипоказаннями до вакцинації є підвищення температури тіла на день щеплення вище 38°С та анафілактичний шок на попереднє введення вакцин із схожими компонентами вакцини проти COVID-19.

Особам, які не мають декларації також буде проведено щеплення, але звертаємо увагу, що при внесенні даних до електронної системи e-Health можуть виникнути технічні проблеми, тому бажано укласти декларацію до процедури щеплення. Якщо виникли питання, звертайтесь за телефоном 095-292-42-11.

Всю інформацію про вакцинацію від COVID-19 читайте за посиланням.