Перейти до основного вмісту
image

календар міжнародних подій

Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

 Щороку разом із світовою спільнотою Україна відзначає день людей з інвалідністю. Разом з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені. Це ті, хто з певних причин не може повноцінно забезпечувати себе, доглядати за собою. Інвалідність може бути вродженою і набутою в результаті травм, інфекцій, тощо.

ФотоБатл «Я за грудне вигодовування тому, що…»

Щороку у перший тиждень серпня проводиться Всеукраїнський тиждень підтримки грудного вигодовування, працівники нашого Центру активно долучаються до проведення заходів присвячених питанням грудного вигодовування.

Цього року ми вирішили стати до вас ближче за допомогою інтернету. Адже для нас важливе Ваше здоров’я та здоров’я вашого малюка, особливо під час розповсюдження нового штаму коронавірусу «Дельта».

Всеукраїнський день родини

Відомо, що людина сильна тоді, коли вона не одинока, коли є кому її підтримати, коли в неї є родина. Українці споконвіків славилися міцним родинним устроєм, духовною єдністю поколінь, повагою до батьків та до жінки-матері, гостинністю і працелюбністю.

14 червня - Всесвітній День донора крові

У 2004 році світове суспільство, визнаючи неоцінений дар людей, які добровільно і безкоштовно  дають свою кров для збереження здоров’я, або й самого життя, інших людей, заснувало і відзначило  Всесвітній День донора

     В День донора  Всесвітня організація охорони здоров’я привертає увагу суспільства до необхідності регулярного давання крові, запобіганню її нестачі в лікарнях і клініках, закликають до добровільної та безоплатної здачі крові.

Всесвітній день боротьби з дитячою працею

Допомагати батькам по господарству — неписаний обов’язок кожної дитини. Та, нажаль, у світі є країни, де маленькі дітлахи змушені тяжко працювати для того, щоб їхня сім’я просто змогла вижити.

Саме через це Міжнародна організація праці (МОТ) запровадила Всесвітній день боротьби з дитячою працею, який щороку відзначається 12 червня.

Всесвітній день безпеки харчових продуктів (World Food Safety Day).

Організація об’єднаних націй (ООН) запровадила цей день, щоби привернути увагу до проблем, пов’язаних із харчуванням населення та якістю продуктів.

Інфекції або токсини стають причинами хвороб, що передаються через їжу. Бактерії, віруси, паразити чи хімічні речовини потрапляють в організм через заражену їжу та воду.

Міжнародний день захисту дітей.

Щороку в перший день літа ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни - Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч із дітьми, хто   піклується про них і допомагає їм.  Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє.

 Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.

Підписка на календар міжнародних подій