Перейти до основного вмісту
image

Коли людина отримує травму спинного мозку, виникає чимало питань. ГО “Група Активної Реабілітації” запровадили лінію підтримки осіб з травмами спинного мозку та схожими за наслідками захворюваннями під час військової агресії росії на території України з метою зменшення негативних наслідків та гуманітарної катастрофи.

Мета громадської організації допомогти якомога швидше повернутися до максимально незалежного й вільного життя, почуватися гідно та користуватися своїми правами й свободами нарівні з усіма.

Щоб життя було якісним, цікавим, активним і незалежним, людині важливо найперше забезпечити власні базові потреби. Без перешкод переміщатися з кімнати до кімнати, самостійно приготувати улюблену страву й смачно поїсти, прийняти душ, скористатися санвузлом, вийти з дому й піти в справах, зустрітися з друзями чи ін. Усе це можливо лиш тоді, якщо твоє житло належно облаштоване. Іноді зміна лише деяких деталей допомагає значно полегшити щоденну рутину та підвищити якість життя.

Життя в безбар’єрному помешканні для представників та представниць маломобільних груп населення — зручному, доступному, вільному — сьогодні більше схоже на лотерею. А виграти її може далеко не кожен.

ГО “Група Активної Реабілітації” прагне, щоб кожна людина мала змогу створити для себе гідні умови проживання.

Ознайомитися з проектами, програмами та отримати консультацію від організації можна за посиланням: https://gar.org.ua/ , https://www.facebook.com/ngogarua/?locale=ru_RU .

Бережіть себе, своїх близьких та будьте здорові!