Перейти до основного вмісту
image

Шановні друзі, всі ми знаємо,що Україна сьогодні в епіцентрі світових змін та цінностей.

Кожен із нас щодня відчуває наслідки війни, а це в свою чергу впливає на наше ментальне здоров’я.  Ментальне здоров’я – одна з передумов нашої стійкості. От чому важливо говорити про нього зі своїм оточенням і в суспільстві, не соромитися, не стигматизувати, а, навпаки, поширювати знання про душевний стан і вміння про нього піклуватися.

Якщо Ви стали помічати власну розгубленість, страх, тривогу, чи бажання кричати й трощити все навколо через якусь дрібницю, радимо звернутися до сімейного лікаря. Сімейні лікарі нашого Центру раді допомогти вам у вирішенні будь-яких питань.

Центр первинної медичної допомоги м.Бахмута», який розташований у м. Київ знаходиться в Дарницькому районі, вулиця Здолбунівська 3Б. Наша амбулаторія працює щоденно з понеділка по неділю включно, з 8:00 по 20:00.

Записатися на прийом до лікаря Ви можете зателефонувавши до Call-центру нашого підприємства за номером 095 409 32 41.

Також хочемо нагадати про Всеукраїнську програму ментального здоров’я «Ти як?» (https://www.facebook.com/howareu.program ). Дана програма розповідає  як діяти у критичних психологічних станах. На сайті https://www.howareu.com/#techniques Ви можете знайти лінії емоційної підтримки. Це безкоштовна та анонімна допомога кваліфікованих психологів, які готові вислухати вас при будь-яких запитах для покращення емоційного стану.

Будьте здорові та пам’ятайте: ваше ментальне здоров’я важливе 24 години на добу і 365 днів на рік.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Посилання на сайти з охорони здоров'я