Перейти до основного вмісту
image

14 червня - Всесвітній День донора крові

У 2004 році світове суспільство, визнаючи неоцінений дар людей, які добровільно і безкоштовно  дають свою кров для збереження здоров’я, або й самого життя, інших людей, заснувало і відзначило  Всесвітній День донора

     В День донора  Всесвітня організація охорони здоров’я привертає увагу суспільства до необхідності регулярного давання крові, запобіганню її нестачі в лікарнях і клініках, закликають до добровільної та безоплатної здачі крові.

В Україні питання донорства стоїть надзвичайно гостро, адже знайти кров рідкісної групи було й є досить проблематично (час, затрачений на пошуки іноді вартував хворому життя). Нині в умовах воєнного конфлікту, досить частих надзвичайних ситуацій та карантинних обмежень у зв’язку із пандемією коронавірусу попит в рази перевищує пропозицію.

Містяни, які добровільно бажають здати кров можуть зробити це за адресою: вул. Ювілейна 54. Донорів тут приймають з понеділка по середу з 8:00 до 11:00. При собі мати одноразову медичну маску.

Центр первинної медичної допомоги м.Бахмута висловлює подяку та  вітає всіх, хто здає кров заради здоров’я чи порятунку життя інших людей. Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя і наснаги.