Перейти до основного вмісту
image

Міжнародний день захисту дітей.

Щороку в перший день літа ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни - Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч із дітьми, хто   піклується про них і допомагає їм.  Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє.

 Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.

Турбота про кожну дитину, захист її прав, створення гідних умов для її повноцінного розвитку - обов'язок усіх дорослих. Ми, дорослі віримо, що кожна дитина знайде своє покликання у житті, той єдиний вірний шлях, під час проходження якого батьки, які дали життя будуть пишатися ними.

Діти – наш найдорожчий скарб. І від нас, дорослих, залежить їх здоров’я, майбутнє та сьогодення.

У цей святковий день, дорогі діти, хочемо щиро побажати вам мирного неба, щирих посмішок, радості від життя та успіхів в навчанні. Нехай втілюються ваші мрії та сподівання, а ми, дорослі, докладемо для цього всіх можливих зусиль!

🎈Щороку в перший день літа☀ ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни - Міжнародний день захисту дітей👧🧒👶. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч із дітьми, хто піклується про них і допомагає їм. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. 👨‍👩‍👦Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру. ⚠Турбота про кожну дитину, захист її прав, створення гідних умов для її повноцінного розвитку - обов'язок усіх дорослих. Ми, дорослі віримо, що кожна дитина знайде своє покликання у житті, той єдиний вірний шлях, під час проходження якого батьки, які дали життя будуть пишатися ними. ⚠Діти – наш найдорожчий скарб. І від нас, дорослих, залежить їх здоров’я, майбутнє та сьогодення. ❗У цей святковий день, дорогі діти, хочемо щиро побажати вам мирного неба, щирих посмішок, радості від життя та успіхів в навчанні📕. Нехай втілюються ваші мрії та сподівання, а ми, дорослі, докладемо для цього всіх можливих зусиль! ❗❗Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей.

Posted by Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута on Monday, May 31, 2021

Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей.