Перейти до основного вмісту
image

Всесвітній день без тютюну

Поставте на своєму смартфоні дзвіночок на 31 травня. Адже Всесвітній день без тютюну — найкраща нагода кинути курити. Раз і назавжди

Уже понад 100 років тютюнова індустрія просуває свою вбивчу продукцію, підштовхуючи до залежності все більше і більше людей.

А не так давно на ринок вийшли нові товари — електронні пристрої для куріння, націлені на підлітків та молодь як на найвразливішу аудиторію. Як результат, майже 20% молодих хлопців та дівчат є постійними споживачами електронних сигарет (Глобальне опитування молоді щодо вживання тютюну, 2017 р.).

Не дозвольте собі й далі «бути на гачку» в тютюнових корпорацій. Пам’ятайте, що куріння провокує розвиток більш ніж 100 різноманітних хвороб, а також збільшує ризик важчого перебігу COVID-19 — адже тютюновий дим вражає легені та імунну систему.

Кидай курити зараз!

📌Поставте на своєму смартфоні дзвіночок на 31 травня. Адже Всесвітній день без тютюну — найкраща нагода кинути курити. Раз і назавжди Уже понад 100 років тютюнова індустрія просуває свою вбивчу продукцію, підштовхуючи до залежності все більше і більше людей. ⚠А не так давно на ринок вийшли нові товари — електронні пристрої для куріння, націлені на підлітків та молодь як на найвразливішу аудиторію. Як результат, майже 20% молодих хлопців та дівчат є постійними споживачами електронних сигарет (Глобальне опитування молоді щодо вживання тютюну, 2017 р.). ⚠Не дозвольте собі й далі «бути на гачку» в тютюнових корпорацій. Пам’ятайте, що куріння провокує розвиток більш ніж 100 різноманітних хвороб, а також збільшує ризик важчого перебігу COVID-19 — адже тютюновий дим вражає легені та імунну систему. ❗️Кидай курити зараз! Отримай консультацію в діджитал фахівця ВООЗ https://www.who.int/.../spotlight/using-ai-to-quit-tobacco Допомога в припиненні куріння http://stopsmoking.org.ua/

Posted by Центр первинної медичної допомоги м. Бахмута on Monday, May 31, 2021

Отримай консультацію в діджитал фахівця ВООЗ https://www.who.int/.../spotlight/using-ai-to-quit-tobacco

Допомога в припиненні куріння http://stopsmoking.org.ua/