Перейти до основного вмісту
image

17 травня розпочався Тиждень громадського здоров’я

Для нас важливо, аби українці були #ЗдоровіЩодня. На честь цього вирішили провести низку вебінарів із провідними фахівцями, котрі допоможуть людям покращити обізнаність про здоров’я, здобути корисні звички та навіть змінити стиль життя. Звісно ж, на краще

17 травня поговоримо про донорство крові з Ira Slavinska, співзасновницею та генеральною директоркою (CEO) ДонорUA.

Які теми охопимо?

Що робити, якщо ви захотіли стати донором? Чи безпечно це в часи пандемії? А якщо ви перехворіли на COVID-19, то ваша кров корисна?

P.S. Так, і навіть дуже!

Час: 15:00

18 травня послухаємо виступи Руслани Дутчук із Департаменту замовлення медичних послуг та лікарських засобів НСЗУ та Дмитро Скіргіко (Dmytro Skirgiko), сімейного лікаря медичного центру Медичний центр "100% життя" Київ

Які теми охопимо?

Як часто потрібно проходити профілактичні огляди? Безкоштовні послуги в сімейного лікаря є безкоштовними в ході профілактичних оглядів? Чому в Україні похід до сімейного лікаря завжди з очікуванням зіпсованого настрою? Про роль сімейного лікаря у виявленні інфекційних та неінфекційних захворювань і не тільки.

Час: 15:00

19 травня Olena Bidovanets, головна фахівчиня з вірусних гепатитів та опіоїдної залежності, Андрій Білець, лікар-інфекціоніст та Iana Terleieva, завідувачка відділу координації програм діагностики та лікування ТБ детально розкажуть, який маршрут пацієнта, який хоче зробити тестування на ВІЛ, вірусні гепатити, туберкульоз.

Які теми охопимо?

Потрібно регулярно тестуватися на ВІЛ/ВГ/ТБ, чи це необхідно лише в разі потенційного інфікування? Куди мені йти, якщо я хочу пройти тестування: до сімейного лікаря, у лікарню або інші ЗОЗ?

Усе, що ви хотіли знати, але соромились запитати!

Час: 15:00

20 травня разом із міжнародними експертами спробуємо розібратись, чи справді гаджети покращують наше життя?

1. «ТВЕН проти традиційних сигарет. Фейк від тютюнових корпорацій», Vladyslav Zbanatskyi, заступник генерального директора Центру громадського здоров’я.

2. «Успішне старіння: глобальні пріоритети стратегії зменшення витрат на систему охорони здоров’я», Доктор Massimo Gualerzi, спеціаліст із кардіології, професор Пармського університету, засновник та медичний директор The Longevity Suite.

3. «Сучасні технологічні інновації в системі охорони здоров’я: “кишенькові” діагностичні прилади», @Ілля Чайковський, доктор медичних наук, доктор медичних наук (Німеччина), доктор філософії в галузі медичної та біологічної інформатики та кібернетики, (Україна), доцент, провідний науковий співробітник, завідувач сектору клінічної кібернетики.

21 травня Федір Лапій, лікар-інфекціоніст ГО "Батьки за вакцинацію" нагадає нам історію вакцин та їхню роль у житті людства.

Які теми охопимо?

Календар щеплень: проти яких захворювань обов’язково треба вакцинуватися? Який склад вакцин? Чи може вакцинація від ковіду завершити пандемію?

Час: 11:00

Детальніше про трансляції вебінарів: https://bit.ly/3bqeiFU

Джерело: Центр громадського здоров’я України  Центр громадського здоров’я України.