Перейти до основного вмісту
image

Шановні мешканці громади!

КНП «ЦПМД м. Бахмута» звертається до громадян Бахмутської ОТГ – не нехтуйте своїм здоров’ям та здоров’ям своїх близьких. Дотримуйтесь карантинних обмежень та правил особистої гігієни.

У зв’язку зі збільшенням захворілих на інфекційну хворобу COVID -19, тимчасово припиняються планові медичні огляди. Велику кількість запитань можна вирішити дистанційно зі своїм сімейним лікарем або медичною сестрою (телефоном, у вайбері, скайпі тощо).

Наш Центр дотримується карантинних заходів направлених на зниження розповсюдження  інфекційної  хвороби COVID -19, тому лікарі нашого Центру проводять консультації та виписування електронних рецептів в телефонному режимі. Лікар консультує по телефону та приймає рішення стосовно подальшої тактики лікування, а при необхідності запрошує на прийом в амбулаторію згідно графіку своєї роботи, або ж приймає рішення про виїзд до Вас додому.

Записатися на телефонну консультацію можна за телефонами нашого  Call –центра:

095 292 44 04
050 329 02 30
48 – 80 – 01 (якщо з мобільного: 062748 80 01).
Центр працює щоденно з понеділка по п’ятницю з 7.00 до 18.00 та в суботу з 8.00 до 13.00.

Телефони лікарів ЦПМД можна переглянути в таблиці за посиланням: https://tinyurl.com/wejtza4

Карантинні заходи не скасовують рутинної (планової) вакцинації, вона залишається  згідно із національним календарем профілактичних щеплень.

Дякуємо за розуміння та бажаємо Вам міцного здоров’я!